همه محصولات
کلید واژه ها [ 2 5mm copper nickel fittings ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
1.5 بعدی مس نیکل زانویی EEMUA 146 SEC.1 6 اینچ 3.5 میلی متر 9010
| نام محصول: | 90 آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
مس نیکل زانو SR 45 درجه 1.0D Elbow EEMUA 146 SEC.1 3 اینچ 2.5mm Cuni 9010
| نام محصول: | 45 آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
لوله های جوشکاری برقی برای کاربردهای درجه حرارت بالا
| فشار: | فشار بالا |
|---|---|
| استاندارد اجرا: | HG/T20592-2009 |
| استاندارد طراحی: | ASME B16.22 |
اتصالات لوله جوش لب به لب 102 فلنج انتهای فلنج نیکل مسی DN125 SCH10S
| نام محصول: | پایان خرد |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
STD مسی نیکل لپ اتصال لب به لب جوش پایان لوله اتصالات MSS SP43 4''
| نام محصول: | پایان خرد |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
لوله های لوله لوله های لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله لوله
| Temperature Level: | High Temperature |
|---|---|
| Wall Thickness: | Schedule 40 |
| Packing: | Wooden case |
تی نکل مس UNS C71500 بدون درز برای خدمات دریایی و آب دریا
| Head Code: | Round |
|---|---|
| Coating: | Brass |
| Worksday: | 15-30days |
کلاه گره دار آهن گچ مس نیکل زنانه فلز گره دار
| ضخامت دیوار: | سفارشی |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 اینچ |
| درجه بندی فشار: | 150 PSI |
MSS SP43 4 اینچ STD نیکل مسی 70/30 لب به لب یقه انتهای لوله جوشکاری
| نام محصول: | پایان خرد |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوش لب به لب هدف 3x2,5mm UNS C70600 SMLS DN 200x100 DIN 86088
| نام محصول: | تی کوسن |
|---|---|
| مواد: | UNS C70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |

