همه محصولات
کلید واژه ها [ 2 5mm copper nickel fittings ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
اتصالات جوشکاری زانویی نیکل مسی EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات زانویی نیکل مسی C70600 90/10 90 درجه 1/2 اینچ SCH 10S
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45 / 90 درجه مس نیکل زانویی اتصالات جوشکاری EEMUA 146
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوشکاری زانویی زانویی نیکل مسی 45 / 90 درجه C70600 CuNi 9010 BW LR
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوش لب به لب C70600 CuNi 9010 زانویی جوش لب به لب LR زانویی نیکل مس 45/90 درجه
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
Codo Cobre 90 درجه زانویی اتصالات پرس سفارشی مسی زانویی 90 درجه
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
90 درجه زانویی Codo Cobre 90 Deg Ebow سفارشی اتصالات پرس مسی با کیفیت بالا
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
مخمصه مس نیکل ASME/ANSI B16.5 6 لوله های جوشکاری بُت 90/10 70/30 C30600
| سطح: | اسپری رنگ |
|---|---|
| تکنیک ها: | بازیگری |
| استاندارد: | ASME، ANSI، DIN، JIS، و غیره |
اتصالات انتهایی خرد 2.5 میلی متری مس نیکل PN 20 2 اینچی UNS C70600
| نام: | LONG WN پایان خرد |
|---|---|
| مواد: | CUNI 9010 |
| اندازه: | 2" یا سفارشی |
رسانایی حرارتی ASTM B206 سیم رسانای مس نیکل با بسته بندی اسپول کویل
| رسانایی حرارتی: | 23 W/m·K |
|---|---|
| استاندارد: | ASTM B206، DIN 17664، EN 1652 |
| مواد هادی: | مس، CuNi |

