همه محصولات
کلید واژه ها [ 2 5mm copper nickel fittings ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
مس نیکل مرفه EEMUA 146 مرفه شعاع 10 BAR
| نام محصول: | DIN 86090 زانویی نیکل مسی LR – شعاع 2.5 بعدی، 10 BAR-20BAR |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
زانویی مسی نیکل ASTM B466 CuNi10Fe1.6mn 1.5D 90 درجه 3 اینچ
| نام محصول: | ASME B16.11 نیکل مسی زانویی با شعاع بلند 2.5 بعدی، کلاس 3000، سرهای رزوهدار فورج شده، جوشی سوکت یا |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
زانویی 90 درجه مسی نیکل ASTM B466 UNS C715000 1.5D 3 اینچ SCH40 ASME B16.9
| نام محصول: | ASME B16.11 نیکل مسی زانویی با شعاع بلند 2.5 بعدی، کلاس 3000، سرهای رزوهدار فورج شده، جوشی سوکت یا |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
اتصالات لوله مس نیکل 90 / 10 زانویی 180 درجه LR ANSI B16.9
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله آب گرد زانویی نیکل مسی 2.5-19 میلی متری HDPE Fused UNS 70600 اتصال سه راهی کاهش دهنده
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات اتصال لوله 1 "-36" UNS 70600 اتصالات سه راهی مسی رزوه ای
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
16 بار مس نیکل زانویی EEMUA 146 SEC.1 4 اینچ UNS 70600 El 90 LR
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله نیکل مسی زانویی جوش لب به لب 45 درجه 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3"
| نام محصول: | 45 آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله مس نیکل C70600 90 درجه زانویی 3/4 اینچ 3000#
| درخواست: | صنعتی |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |
C70600 لوله های لوله نکل مس 45 / 90 درجه جوش مرد زن آرنج
| درخواست: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | آرنج |

