همه محصولات
کلید واژه ها [ 2 5mm copper nickel fittings ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
UNS C70600 SMLS DN 200x100 DIN 86088 3х2,5mm تکه های جوش گیری تکه
| نام محصول: | تی کوسن |
|---|---|
| مواد: | UNS C70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوشی کوسن تی UNS C71500 SMLS DN 200x100 CuNi 9010, DIN 86088 3x2,5mm Butt Welding
| نام محصول: | تی کوسن |
|---|---|
| مواد: | UNS C71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوش لب به لب UNS C71500 SMLS DN100 CuNi 9010 2.5mm
| نام محصول: | تی کوسن |
|---|---|
| مواد: | UNS C71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
لوله های مس فلزی لوله های مس CuNi 9010 C71500 / CuNi 70/30 مس نیکل لوله های بی سیم
| پوشش: | مس |
|---|---|
| رنگ: | رنگ مس |
| فرم: | لوله |
لوله های بدون درز C70600 90/10 مس نیکل CuNi برای کاربردهای با دمای بالا و فشار بالا - SCH80, طول 6M
| پوشش: | مس |
|---|---|
| رنگ: | رنگ مس |
| فرم: | لوله |
کاهش دهنده متحدالمرکز SMLS DN 200×100، آلیاژ CuNi9010 3×2.5 میلی متر، جوش لب به لب با عملکرد بالا
| نام محصول: | کاهنده غلظت |
|---|---|
| ازدیاد طول: | خوب |
| ماشین کاری: | خوب |
C70600 CuNi 9010 آرنج جوشکاری پشت، EEMUA 146 استاندارد، BW LR فیتینگ های مس و نیکل
| نام محصول: | زانو نیکل مس |
|---|---|
| درجه بندی دما: | 400 درجه فارنهایت |
| گارانتی: | 1 سال |
لوله کشی لوله کشی سه راهی کاهش دهنده 2.5-19 میلی متری لوله کشی سه راهی مسی
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
Cu-Ni9010 90 درجه آرنج LR Butt Fittings لوله های فولادی جوشکاری آرنج
| درخواست: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |
2"X1" 2.5mm UNS C70600 نوک سینه اتصالات مسی نیکل فورج شده
| نام: | نوک پستان |
|---|---|
| مواد: | UNS C70600 |
| اندازه: | 2 "X 1" یا سفارشی |

