همه محصولات
کلید واژه ها [ 2 5mm copper nickel fittings ] همخوانی داشتن 142 محصولات.
سیم کشی / سیم کشی مس برای چرخ دار و دستگاه ابزار لوله های روغن فلزی
| نام محصول: | سیم نیکل مسی |
|---|---|
| پایان سطح: | روشن، صاف |
| استحکام کششی: | 300 - 600 مگاپاسکال |
اتصالات لوله CuNi C71500 90D 45D زانویی با شعاع بلند 1/2 اینچی Sch80 ASME B16.9 SCH40
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
45 / 90 / 180 درجه 1 - 24 اینچ بدون درز EMMUA 90/10 70/30 C70600
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله فولادی Cuni بدون درز UNS 70600
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله زانویی با شعاع بلند 90 درجه CuNi 90/10 ANSI B16.9 SCH40
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله ASTM B366 Monel 400 WPNC 45 / 90 / 180 درجه LR Elbow BW CuNi
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
کاهنده غیر درز متحدالمرکز جوش داده شده بدون درز EEMUA 146 C7060x مس نیکل 9010 C70600
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله فولادی آلیاژی A234 Wp5 90 درجه LR زانویی فولاد کربنی بدون درز سرد
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
20 میله زانویی 45 درجه EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| نام محصول: | زانویی 45 LR |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |

