همه محصولات
کلید واژه ها [ eemua 146 copper nickel elbow ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
Cu-Ni9010 90 درجه آرنج LR Butt Fittings لوله های فولادی جوشکاری آرنج
| درخواست: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |
آلیاژ مس نیکل آرنج C70600 Cuni 90/10 90deg قطر کوتاه لوله خم کردن تخته
| مواد: | مس نیکل |
|---|---|
| اندازه: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| نام محصول: | آرنج |
کمترین قیمت Cu-Ni 9010 Elbow Copper Nickel C70600 90 Deg LR 1/2' SCH80 BW لوله های لوله
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| نام محصول: | آرنج |
لوله های جوشکاری میس نیکل C70600 CUNI 9010 90 درجه لوله های آرنج برای اتصال
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| نام محصول: | آرنج |
C70600 مس نیکل 90/10 آرنج 90 درجه طول شعاع 1/2 " SCH 10S آرنج بستن جوش لوازم
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| نام محصول: | آرنج |
20 میله زانویی 45 درجه EEMUA 146 SEC1 .57x2.5mm UNS 70600
| نام محصول: | زانویی 45 LR |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله نیکل مسی زانویی جوش لب به لب 45 درجه 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3"
| نام محصول: | 45 آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
مس نیکل 90 درجه جوش لب به لب 3.0D EEMUA 146 SEC.1 3 اینچ 9010
| نام محصول: | 90 آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات کاهش دهنده نیکل مسی C70600 اتصال جوش لب به لب کاهش دهنده لوله غیرعادی
| شکل: | متحدالمرکز |
|---|---|
| شرایط قیمت: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| بسته بندی: | بسته صادراتی استاندارد یا در صورت لزوم |
C70600 مس نیکل 90/10 dn50 سوکت جوش آرنج، EEMUA 146 SEC.1 استاندارد، اندازه: 1/2
| درخواست: | صنعت |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |

