همه محصولات
کلید واژه ها [ eemua 146 copper nickel elbow ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
C71500 مس نیکل آرنج 70-30 180 درجه شعاع کوتاه 1/2 " SCH 10S آرنج بُت لوازم جوش
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2'~50'(DN10~DN1200) |
| نام محصول: | آرنج |
ASTM B466 90/10 70/30 قابل سفارشی سازی 45 90 درجه ضد بیولوژیک مس نیکل آرنج
| تکنیک ها: | بازیگری |
|---|---|
| بسته بندی: | کارتن |
| بندر: | شانگهای، نینگبو، و غیره |
16 بار مس نیکل زانویی EEMUA 146 SEC.1 4 اینچ UNS 70600 El 90 LR
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوشکاری زانویی نیکل مسی EEMUA 146 C70600 CuNi 9010 BW LR
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
C70600 CuNi 9010 LR 45 / 90 درجه مس نیکل زانویی اتصالات جوشکاری EEMUA 146
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوشکاری زانویی زانویی نیکل مسی 45 / 90 درجه C70600 CuNi 9010 BW LR
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله آب گرد زانویی نیکل مسی 2.5-19 میلی متری HDPE Fused UNS 70600 اتصال سه راهی کاهش دهنده
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
ASTM A234 WPB B16.9 مس نیکل آرنج بدون درز شعاع طولانی و جوش 90 / 45/180 درجه
| درخواست: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |

