همه محصولات
کلید واژه ها [ eemua 146 copper nickel elbow ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
اتصالات لوله مس نیکل 90 / 10 زانویی 180 درجه LR ANSI B16.9
| نام محصول: | آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوش لب به لب C70600 CuNi 9010 زانویی جوش لب به لب LR زانویی نیکل مس 45/90 درجه
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله مس نیکل C70600 90 درجه زانویی 3/4 اینچ 3000#
| درخواست: | صنعتی |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |
C70600 Cu-Ni 90/10 آرنج، 90°/45° زاویه، 1/2" اندازه، SCH 10S، ISO تایید شده
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| سطح بندی: | صاف، ترشی یا طبق نیاز مشتری |
| تایپ کنید: | لوله مسی مستقیم |
کوع زانویی CUNI ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90 درجه 3 اینچ 10 بار
| نام محصول: | مس نیکل 2.5D Long Radius Elbow – ASME B16.9، کلاس 3000 |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
اتصالات سه راهی برنجی قرمز رزوه ای شکل پذیر
| محل منبع: | چین |
|---|---|
| شماره مدل: | نیکل مس 9010 |
| جزئیات بسته بندی: | صادرات ارزش بسته بندی |
SR 1.0D 45 Degree Elbow EEMUA 146 SEC.1 3" 2.5mm Cuni 9010
| نام محصول: | 45 آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
LR 45 درجه آرنج 1/2''- 36" لوله لوازم CuNi 9010 مس نیکل آرنج
| نام محصول: | 45 آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1/2 "-36" |
C70600 لوله های لوله نکل مس 45 / 90 درجه جوش مرد زن آرنج
| درخواست: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | آرنج |
اتصالات لوله CuNi 9010 سوکت جوش داده شده مس آلیاژ نیکل 45 / زانویی 90 درجه
| درخواست: | سیستم خط لوله |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | آرنج |

