همه محصولات
کلید واژه ها [ eemua 146 copper nickel elbow ] همخوانی داشتن 148 محصولات.
اتصالات لوله کاهنده خارج از مرکز جوش نیکل 24 اینچی مسی
| شکل: | متحدالمرکز / غیر عادی |
|---|---|
| شرایط قیمت: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| بسته بندی: | بسته صادراتی استاندارد یا در صورت لزوم |
فلز Cu-ni آرنج LR BW 20 فولاد OD مس نیکل جوشکاری برابر
| کد سر: | گرد |
|---|---|
| ارتباط: | جوش لب به لب، جوش سوکت، رزوه دار |
| رنگ: | نقره |
45 / 90 / 180 درجه 1 - 24 اینچ بدون درز EMMUA 90/10 70/30 C70600
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله مس نیکل C70600 90 درجه زانویی 3/4 اینچ 3000#
| درخواست: | صنعت |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |
تی نکل مس UNS C71500 بدون درز برای خدمات دریایی و آب دریا
| Head Code: | Round |
|---|---|
| Coating: | Brass |
| Worksday: | 15-30days |
اتصالات مس نیکل 2"X 1" STD Weldolet اتصالات UNS C70600 ASTM B151
| نام: | زانو جوش سوکت |
|---|---|
| مواد: | UNS C70600 |
| اندازه: | 2 "X1" یا سفارشی |
اتصالات نیکل مس C70600 Cuni90/10 سوکلت ولدولت Threadolet 1/2 اینچ 3000 پوند فولاد Weldolet
| نام: | زانو جوش سوکت |
|---|---|
| مواد: | UNS C70600 |
| اندازه: | 2 "X1" یا سفارشی |
اتصالات لوله نیکل مسی 7030 زانویی 8 اینچی 90 LR زانویی 4.5 میلی متری جوش لب به لب
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
Codo Cobre 90 درجه زانویی اتصالات پرس سفارشی مسی زانویی 90 درجه
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
90 درجه زانویی Codo Cobre 90 Deg Ebow سفارشی اتصالات پرس مسی با کیفیت بالا
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |

