همه محصولات
میله نیکل مسی Monel 400 NO4400 W.Nr.2.4360 Bar ATM B164 میله گرد آلیاژ نیکل
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
آلیاژ میله مونل نیکل مس میله جامد میله نیکل نیکل در دمای بالا مقاوم در برابر خوردگی
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| نام محصول: | میله نیکل مس |
| دیا: | 3mm-800mm/سفارشی |
C71300 CuNi25 مس نیکل میله 3000 میلی متر مس نیکل آلیاژ میله نورد گرم پولیش
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
میله آلیاژی نیکل مس 1000 میلی متر میله آلیاژ ریخته گری نورد گرم ASTM B111 C70600 C71500
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
میله نیکل مس UNS N04400 Monel 400 Bar Astm B164 میله گرد آلیاژ نیکل
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
مس نیکل مونل K500 Bar Cu30Ni60 میله جامد مقاوم در برابر خوردگی در دمای بالا
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
نکل مس چوب چوبی گرد Ø3-20mm x طول 100mm نکل مس فلزی
| Diameter: | 1/4 inch |
|---|---|
| Form: | Bar, Rod, Wire |
| Length: | 12 feet |
CuNi میله های گرد مقاومت کم الکتریکی مس نیکل نقره C70600 C71500 میله برای ویلتی
| مواد: | مس نیکل |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
میس نیکل میله ای CuNi 90/10 C70600 میله جامد 1/2 'طول سفارشی با قیمت پایین
| مواد: | مس نیکل |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
مواد معدنی مس نیکل 90/10 میله های گرد تامین کنندگان برای جوشکاری خم کردن ضربه زدن قالب بندی
| Diameter: | 1 inch |
|---|---|
| Powder Or Not: | Not Powder |
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |

