همه محصولات
مقاومت در برابر خوردگی دمای بالا مس نیکل مونل K500 بار 70/30 بار جامد 1/2 "-48"
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
UNS C70600 Cu-Ni 90/10 میله نکل برقی برقی برای کاربردهای صنعتی
| Product Name: | Copper Nickel Bar |
|---|---|
| Melting Point: | 1350 °C (2460 °F) |
| Shape: | Round, Square, Hexagonal |
فلز مس نیکل میله گرد بخاری حرارتی حرارتی میله مس جوش برای صنعت گاز
| Shape: | Bar |
|---|---|
| کد سر: | گرد |
| Standard: | GB. DIN, ANSI , EN, BS, JIS |
لوله با نقطه ذوب بالا 1350 °C طول طولانی 1000mm تا 6000mm
| Specification: | UNS C70600 (Cu-Ni 90/10) |
|---|---|
| Elongation: | 30% (min) |
| Tensile Strength: | 490 N/mm2 (min) |
CuNI90/10 آلیاژ طلای میس نیکل استند ASTM B111 C70600 C71500 میس نیکل استار
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
میله های استاندارد مس نیکل 6mm تا 200mm ASTM / ASME SB 111 UNS C70600 Cu-Ni 90/10
| Melting Point: | 1350 °C (2460 °F) |
|---|---|
| Material Grade: | Cu-Ni 90/10 |
| Form: | Bar, Rod, Wire |
قدرت تولید 275 N/mm2 دقیقه لوله نصب - طول 1000mm تا 6000mm
| Shape: | Round, Square, Hexagonal |
|---|---|
| Specification: | UNS C70600 (Cu-Ni 90/10) |
| Surface Finish: | Bright, Matte, Sand Blasted, Hot Rolled |
HB 90 max میله نایل مس راه حل قابل اعتماد برای نیازهای صنعتی حیاتی
| Product Name: | Copper Nickel Bar |
|---|---|
| Elongation: | 30% (min) |
| Surface Finish: | Bright, Matte, Sand Blasted, Hot Rolled |
قدرت بازده: سطح روشن استاندارد ASTM.
| اندازه: | 6 تا 200 میلی متر |
|---|---|
| نام محصول: | میله نیکل مس |
| قدرت تسلیم: | 275 نیوتن بر میلیمتر مربع (دقیقه) |

