همه محصولات
N07718 K500 آلیاژ نیکل میله گرد مس آلیاژ نیکل 718 بار
| نام: | نوار گرد |
|---|---|
| محل منبع: | شانگهای، چین |
| نام تجاری: | TOBO |
میله نیکل مسی SGS Round Inconel 718 برای ساختمان ها
| نام: | نوار گرد |
|---|---|
| نام تجاری: | TOBO |
| مواد: | Ni+Fe+Cu+دیگر |
فلز گرد مربع مس نیکل d بار ASTM A276 AISI GB / T 1220 JIS G4303 OD 6mm-630mm
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
|---|---|
| Size: | 6mm To 200mm |
| Surface Finish: | Bright, Matte, Sand Blasted, Hot Rolled |
استانداردهای ASTM برای جوش و برش
| رسانایی حرارتی: | 26 W/Mk |
|---|---|
| Magnetic Properties: | Non-magnetic |
| Payment Term: | L/C T/T (30% Deposit) |
ASTM B111 C70600 C71500 میله نیکل مس CuNI90/10 میله نیکل مس آلیاژ طلا
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
اندازه سفارشی CuNi 9010 C70600 لوله لوازم آهن-نیکل آلیاژ فولاد برنج خالص
| Length: | 12 inches |
|---|---|
| Yield Strength: | 275 N/mm2 (min) |
| Diameter: | 1/4 inch |
میله نیکل مس 80 میلی متری گرد شکل میله نیکل مس پولیش روشن C10100 C10400
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |
آلیاژ نیکل Inconel 625 718 Hastelloy C-276 Bar Hastelloy C4 Rod C22 تولید کننده لوله
| Magnetic Properties: | Non-magnetic |
|---|---|
| Diameter: | 1/4 inch |
| Keyword: | Copper Pipes Fittings |
99.9 درصد خلوص میله های مسی مستقیم سفارشی / میله C11000 C10200
| نام: | نوار گرد |
|---|---|
| محل منبع: | شانگهای، چین |
| نام تجاری: | TOBO |
CuNI90/10 آلیاژ طلای میس نیکل استند ASTM B111 C70600 C71500 میس نیکل استار
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | میله نیکل مس |

