همه محصولات
کلید واژه ها [ 3000 copper nickel fittings ] همخوانی داشتن 162 محصولات.
C70600 90/30 Copper Nickel Union، 1/2" 3000LB، بهترین کیفیت برای استفاده صنعتی
| نام محصول: | اتصالات نیکل مس |
|---|---|
| استاندارد: | عیاش |
| قدرت تسلیم: | بالا |
اتصالات مسی نیکل C70600 زانویی سوکت 90 درجه 2 اینچ 3000# اتصال لوله
| کاربرد: | نفت، شیمیایی، گاز، نیرو، متالورژی، کشتی سازی، ساخت و ساز و غیره. |
|---|---|
| نوع اتصال: | آرنج |
| مواد: | نیکل مس |
C70600 90/10 لوله های صلیبی مس نیکل ANSI
| نام محصول: | صلیب لوله مس نیکل |
|---|---|
| تایپ کنید: | برابر |
| تحت فشار قرار دادن: | 3000 psi |
اتصالات مس نیکل 2"X 1" STD Weldolet اتصالات UNS C70600 ASTM B151
| نام: | زانو جوش سوکت |
|---|---|
| مواد: | UNS C70600 |
| اندازه: | 2 "X1" یا سفارشی |
زانویی مسی نیکل ASTM B466 CuNi10Fe1.6mn 1.5D 90 درجه 3 اینچ
| نام محصول: | ASME B16.11 نیکل مسی زانویی با شعاع بلند 2.5 بعدی، کلاس 3000، سرهای رزوهدار فورج شده، جوشی سوکت یا |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
زانویی 90 درجه مسی نیکل ASTM B466 UNS C715000 1.5D 3 اینچ SCH40 ASME B16.9
| نام محصول: | ASME B16.11 نیکل مسی زانویی با شعاع بلند 2.5 بعدی، کلاس 3000، سرهای رزوهدار فورج شده، جوشی سوکت یا |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
45/90 درجه فشار مس مرفه 1/2 "، مس نیکل مس NPT لوازم جانبی، لوله PEX سازگار
| نام محصول: | زانو نیکل مس |
|---|---|
| مواد: | آلیاژ مس نیکل (مانند CuNi 70/30 یا CuNi 90/10) |
| تحت فشار قرار دادن: | حداکثر 3000 psi (بر اساس اندازه و ضخامت متفاوت است) |
نیکل مس ASTM B466 UNS C9010 1.5D 90° 3' SCH40 آرنج ASME B16.9
| نام محصول: | زانو رزوه دار ASTM B466M نیکل مس 1.5D |
|---|---|
| اندازه: | 3/4 |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
مخمصه نیکل مس، ASTM B466، UNS C70600، شعاع 1.5D
| نام محصول: | زانویی نیکل مسی با شعاع 1.5 بعدی – ASTM B466M |
|---|---|
| اندازه: | 3/4 |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
نایل مس آرنج به EEMUA 146 1.5D 90° 3' SCH40 آرنج ASME B16.9
| نام محصول: | زانویی نیکل مسی با شعاع 1.5 بعدی – ASTM B466M |
|---|---|
| اندازه: | 3/4 |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |

