همه محصولات
کلید واژه ها [ 3000 copper nickel fittings ] همخوانی داشتن 162 محصولات.
لوله نصب 90 درجه SW / TH 3000LB ASTM A182 F316L ASME B16.11 مس نیکل آرنج
| جزئیات بسته بندی: | کارتن |
|---|---|
| Delivery Time: | 15WORKSDAY |
| Payment Terms: | L/C, T/T |
فلزی لوله کلاه ورود مس نیکل جدید بُت جوش نصب کلاه های ریختن
| نوع: | درپوش لوله |
|---|---|
| نوع نصب: | نخ دار |
| تولید کننده: | نیوبو |
C70600 CuNi 9010 آرنج جوشکاری پشت، EEMUA 146 استاندارد، BW LR فیتینگ های مس و نیکل
| نام محصول: | زانو نیکل مس |
|---|---|
| درجه بندی دما: | 400 درجه فارنهایت |
| گارانتی: | 1 سال |
کوع زانویی CUNI ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90 درجه 3 اینچ 10 بار
| نام محصول: | مس نیکل 2.5D Long Radius Elbow – ASME B16.9، کلاس 3000 |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
کوعنی ASTM B466 UNS C70600 1.5D 90 درجه 3 اینچ 10 بار زانویی ASME B16.9
| نام محصول: | زانویی نیکل مسی با شعاع 1.5 بعدی – ASTM B466M |
|---|---|
| اندازه: | 3/4 |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
فولاد ضد زنگ فولاد کربن فولاد مس نیکل 1-1 / 4' 'تخفیف تی مناسب برای کنترل جریان
| سبک: | کاهش/برابر |
|---|---|
| نام محصول: | اتصالات لوله فولادی |
| مواد: | فولاد ضد زنگ / فولاد کربن / نیکل مس |
عمده فروشی لوله کشی کولر گازی اتصالات لوله جوش مسی کوپلینگ کاهنده
| نام: | زانو جوش |
|---|---|
| مواد: | فلز مس |
| اندازه: | 2" یا سفارشی |
فلز مس و نیکل لوازم جانبی استوب پایان اینچ ASME B16.9 لپ مشترک استوب پایان
| Features: | Easy to install, Durable |
|---|---|
| End Type: | Butt Weld |
| Size Range: | 1/2 |
چین کارخانه UNS C71500 1/2 "-4" 3000# سوکت جوش اتصال سفارشی
| نام: | کوپلینگ جوش سوکت |
|---|---|
| مواد: | C71500 |
| اندازه: | 1/2 "-4" |
چین فابریک کوپر نیکل C70600 90/30 1/2 "-4" 3000# رشته ای اتصال سفارشی
| نام: | کوپلینگ جوش سوکت |
|---|---|
| مواد: | C70600 |
| اندازه: | 1/2 "-4" |

