همه محصولات
کلید واژه ها [ 3000 copper nickel fittings ] همخوانی داشتن 162 محصولات.
کاهش دهنده فشار بالا مناسب 3000 Psi 2 اتصال 0.3 پوند مس و نیکل اندازه سفارشی
| پایان اتصال: | NPT |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 |
| درجه بندی فشار: | 3000 Psi |
2023 فیتینگ های کاهش دهنده مس و نیکل با کیفیت بالا - 1.5 در ارتفاع و 2.5 در طول
| رتبه بندی فشار پایانی: | 3000 Psi |
|---|---|
| طول: | 2.5 اینچ |
| درجه بندی فشار: | 3000 Psi |
اتصالات رزوه ای اتصال لوله برنجی اتصالات زانویی لوله مسی
| نام: | سه راهی نابرابر نخی |
|---|---|
| مواد: | C71500 |
| اندازه: | 4 "X3" یا سفارشی |
DIN 86088 لوله نایل مس C70600 CuNi 9010 Tee کاهش
| Material: | Stainless Steel |
|---|---|
| Standard Of Execution: | HG/T20592-2009 |
| Pressure Rating: | 3000 PSI |
لوله های آهن آلات آهن آلات نکل دمای پای ASTM B363 WPT2 MSS نوع یک الگوی کوتاه
| Compatibility: | Compatible with Stainless Steel Pipes |
|---|---|
| Pressure Rating: | 150 lbs |
| Size: | 1/2 inch |
لوازم لوله فلز فلز فلز فلز فلز فلز
| Color: | Silver |
|---|---|
| Temperature Range: | -20°C to 150°C |
| Surface Treatment: | Polished |
کاهش کارآمد با وزن سبک و ماندگار کاهش دهنده زن مناسب بُت جوشنیکل و مس
| اندازه: | 1/2 |
|---|---|
| مواد: | نیکل/ مس |
| وزن: | 0.3 پوند |
2"X1" 2.5mm UNS C70600 نوک سینه اتصالات مسی نیکل فورج شده
| نام: | نوک پستان |
|---|---|
| مواد: | UNS C70600 |
| اندازه: | 2 "X 1" یا سفارشی |
1/2 اندازه پایب فولاد کربن - مناسب برای مس و نیکل مواد و اندازه سفارشی
| درجه حرارت: | 400 درجه فارنهایت |
|---|---|
| ارتباط: | نخ دار |
| ارتفاع: | 1.5 در |

