همه محصولات
CuNi 70/30 90/10 لوله های جوشکاری بلند، لوازم جانبی DIN15-600
| نام محصول: | اتصالات انتهایی خرد |
|---|---|
| رنگ: | متالیک (رنگ استیل طبیعی) |
| نوع اتصال: | گردن جوش |
سیم آلیاژ تانک نیکل منگانین QZ6J12/13/8 نیکل پوشانده برای قطعات الکترونیکی
| نام محصول: | سیم نیکل مسی |
|---|---|
| هدایت حرارتی: | 23 W/m·K |
| بسته بندی: | کویل ، قرقره یا طول برش |
سیم نیکل مس با ساختار جامد 5% IACS برای کاربردهای صنعتی
| نام محصول: | سیم نیکل مسی |
|---|---|
| مقاومت در برابر دما: | تا 300 درجه سانتیگراد |
| سطح بندی: | برهنه / کنسرو شده |
CuMn12Ni2 سیم آلیاژ مس نیکل منگانین برای ابزارهای الکتریکی
| نام محصول: | سیم نیکل مسی |
|---|---|
| نوع هادی: | جامد، دیگر |
| قطر سیم: | 0.1mm-10mm |
طراوت بالا T2 سیم پیچ مس برای تهویه مطبوع و لوله روغن چرخ دار اندازه های سفارشی
| نام محصول: | سیم نیکل مسی |
|---|---|
| ازدیاد طول: | 10-30 ٪ |
| خصوصیات مغناطیسی: | غیر عجیبی |
SINO ERLI سیم نیکل مس جامد قرقره آلیاژ Cuni بره
| نام محصول: | سیم مسی |
|---|---|
| محل منبع: | چین |
| نمونه: | در دسترس است |
سیم کشی / سیم کشی مس برای چرخ دار و دستگاه ابزار لوله های روغن فلزی
| نام محصول: | سیم نیکل مسی |
|---|---|
| پایان سطح: | روشن، صاف |
| استحکام کششی: | 300 - 600 مگاپاسکال |
سیم رسانای CuNi Copper Nickel برای کاربردهای نظامی و هوافضا
| نام محصول: | سیم نیکل مسی |
|---|---|
| انعطاف پذیری: | خوب |
| استحکام کششی: | 350 مگاپاسکال تا 600 مگاپاسکال |
سیم نوری و سیم نوری برای تثبیت فلز لیت ابزار روغن لوله خالص مواد مس
| نام محصول: | سیم نیکل مسی |
|---|---|
| هدایت حرارتی: | 0.08-0.2 W/m·K |
| ازدیاد طول: | 10٪ - 40٪ |
کلاهک لوله مسی-نیکل UNS C70600 با رزوه 2.5 میلیمتر تا 19 میلیمتر برای لوله مسی با دوام خوب
| نام محصول: | درپوش لوله مسی |
|---|---|
| محدوده دما: | -40 درجه فارنهایت تا 250 درجه فارنهایت (40- تا 121 درجه سانتی گراد) |
| سازگاری: | برای استفاده با سایر اتصالات نخ |

