همه محصولات
کلید واژه ها [ weld copper nickel pipe ] همخوانی داشتن 1224 محصولات.
C71500 لوله مس نیکل 10 میلی متری Cuni 70/30 لوله مسی نیکل جوش داده شده
| Material: | Copper Nickel |
|---|---|
| Size: | 1/2"-48" |
| Product Name: | Copper Nickel Pipe |
جوش 6 متر Cuni 90/10 لوله گرد 419mm 16inch قطر بزرگ لوله مس نیکل
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | لوله مس نیکل |
419 میلی متر 16 اینچ با قطر بزرگ لوله مس نیکل جوش 6 متر CUNI 90/10 لوله گرد
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | لوله مس نیکل |
C70600 لوله نیکل مسی با ضخامت 1.5 میلی متر Cuni 90/10 لوله نیکل مسی بدون درز
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | لوله مس نیکل |
C70600 لوله نیکل مسی با ضخامت 9.5 میلی متر Cuni 90/10 بدون درز لوله نیکل مسی بادوام
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | لوله مس نیکل |
419mm 16 اینچ قطر بزرگ لوله مسی نیکل جوش 6m Cuni 90/10 لوله گرد
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | لوله مس نیکل |
ASTM B111 C70600 C71500 لوله مس نیکل CuNI90/10 لوله مس
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | لوله مس نیکل |
لوله مسی نیکل مسی بدون درز CuNi 90/10 C70600 OD 20mm لوله نیکل مسی SCH XXS
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | لوله مس نیکل |
اتصالات لوله نیکل مسی CuNi 70/30 UNS C71500 کاهنده 90 درجه زانویی
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| نام محصول: | لوله کشی |
| ارتباط: | جوشکاری |

