همه محصولات
کلید واژه ها [ c71500 socket weld flange ] همخوانی داشتن 89 محصولات.
ANSI B16.5 کلاس 300LBS WT2.5mm 2 "Cuni 90/10 فلنج گردن جوشکاری فولاد مرکب مس
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |
|---|---|
| مواد: | مس نیکل |
| اندازه: | 1/2 "-36" |
پای بند گردن جوش CuNi10Fe1Mn DN 20/OD 25 PN10/16 Cuni 90/10 فلنج پشتیبان
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |
|---|---|
| مواد: | CS/GI+نیکل مس |
| اندازه: | 1/2 "-36" |
EEMUA234-2015 آلیاژ مس Cuni 90/10 16K ND 100A 4 "BL فلنج کور
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |
|---|---|
| مواد: | مس نیکل |
| اندازه: | 1/2 "-36" |
DIN 86037/EN 1092-3 DN 20/OD 25 S235JR گرم فروخته شده PN10/16 Cuni 90/10 فلنج بیرونی
| نام محصول: | فلنج های بیرونی نیکل مس |
|---|---|
| مواد: | CS/GI+نیکل مس |
| اندازه: | 1/2 "-36" |
عمده فروشی 180 درجه آرنج مس بازگشت خم مس جوشکاری لوله نصب
| Yield Strength: | High |
|---|---|
| Temperature Rating: | Up to 400°F |
| Product Type: | Fittings |
لوله های مس فلزی لوله های مس CuNi 9010 C71500 / CuNi 70/30 مس نیکل لوله های بی سیم
| پوشش: | مس |
|---|---|
| رنگ: | رنگ مس |
| فرم: | لوله |
لوازم لوله Cu-ni آرنج بلند شعاع C71500 C70600 70/30 90/10 مس نیکل آرنج
| بسته بندی: | جعبه چوبی |
|---|---|
| OEM: | قابل قبول |
| سطح: | اسپری رنگ |
لوله مس برای تهویه مطبوع 1/4 پنکیک کویل لوله مس جوش
| Alloy: | 90/10 |
|---|---|
| درجه درجه: | C70400 |
| تکنیک ها: | نورد سرد نورد گرم |
ASTM B16.11 Welddolet Sockolet تانک نیکل آلت در اتصال رشته ای
| درجه بندی فشار: | 150-3000 PSI |
|---|---|
| بسته بندی: | بسته بندی استاندارد |
| ضخامت: | 3x2.5 میلی متر |
نیکل مس ASTM B466 UNS C9010 1.5D 90° 3' SCH40 آرنج ASME B16.9
| نام محصول: | زانو رزوه دار ASTM B466M نیکل مس 1.5D |
|---|---|
| اندازه: | 3/4 |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |

