همه محصولات
کلید واژه ها [ c70600 copper nickel flange ] همخوانی داشتن 320 محصولات.
اتصال فلنجی لغزنده ASTM B466 مس نیکل UNS C70600 برای سیستم خط لوله
| نام محصول: | فلنج نیکل مس |
|---|---|
| نوع محصول: | فلنج رزوه پیچ |
| اندازه: | 3/4 اینچ |
زانویی مس نیکل ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90 درجه 3 اینچ 20 بار
| نام محصول: | فلنج مس نیکل 300LB NPS20 C70600 فلنج جوشی سوکت برای خط لوله گاز نفت |
|---|---|
| اندازه: | 3/4 |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
C71500 فلنج کور نیکل مس فورج شده 4 تا 48 اینچ 150-2500# تست شده برای صنایع شیمیایی
| نام محصول: | فلنج نیکل مس |
|---|---|
| محدوده دما: | -29 تا 400 درجه سانتی گراد |
| نوع فلنج: | گردن جوش |
C44300 C46400 C70600 C7060X C71500 CuNi90/10 فلنج برنجی نیکل مس
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |
فلنج های فولادی نیکل مس مس RF ASTM A105 ASME 16.9 Cuni C70600
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |
اتصالات لوله مسی نیکل C11500 C10910 Uns C70600
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |
لوازم لوله های جعل شده فلج بر روی فلج نایل مس برای حرفه ای کشتی سازی
| درجه بندی فشار: | 150#، 300#، 600#، 900#، 1500#، 2500# |
|---|---|
| استاندارد: | ANSI، DIN، JIS، BS، EN |
| بسته بندی: | جعبه های چوبی، پالت، جعبه های چوبی، کارتن، جعبه های تخته سه لا، بسته نرم افزاری |
اتصال فلنج ASTM B466 UNS C70600 فلنج های مسی و نیکل
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |
لوله جوشکاری فلنج فولادی نیکل مسی 1 اینچ 150 کلاس RF ASTM A105 Cuni C70600
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |
اتصالات لوله فلنج فورج شده مسی جوشکاری نیکل 1/2 اینچ - 48 اینچ
| مواد: | نیکل مس |
|---|---|
| اندازه: | 1/2 "-48" |
| نام محصول: | فلنج مس نیکل |

