همه محصولات
کلید واژه ها [ c70600 copper nickel elbow ] همخوانی داشتن 212 محصولات.
لوازم جانبی مس و نیکل با دوام بالا برای مواد لوله های لوله UNS C70600/C71500
| Shape: | Fittings |
|---|---|
| Product Category: | Copper Nickel Fittings |
| Material: | Copper Nickel |
C70600 برقی نکل برقی بر روی حالتهای سفارشی
| درخواست: | تهویه مطبوع یا یخچال، لوله کولر روغن، لوله آب، مبدل حرارتی، تهویه مطبوع و غیره. |
|---|---|
| نوع: | کویل |
| طول: | ضروری |
C70600 کاپر نیکل پلیت CUNI کویل 2 - 10-100mm 90-10 سفارشی گرم رول
| درخواست: | تهویه مطبوع یا یخچال، لوله کولر روغن، لوله آب، مبدل حرارتی، تهویه مطبوع و غیره. |
|---|---|
| نوع: | کویل |
| طول: | ضروری |
C70600 90/10 لوله های صلیبی مس نیکل ANSI
| نام محصول: | صلیب لوله مس نیکل |
|---|---|
| تایپ کنید: | برابر |
| تحت فشار قرار دادن: | 3000 psi |
45 درجه آرنج طول شعاع DN12 1/2 اینچ STD ASME فیتینگ لوله های مس نیکل
| درخواست: | لوله کشی |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوشکاری |
اتصالات جوش لب به لب C70600 CuNi 9010 زانویی جوش لب به لب LR زانویی نیکل مس 45/90 درجه
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
UNS C70600 Cu-Ni 90/10 میله نکل برقی برقی برای کاربردهای صنعتی
| Product Name: | Copper Nickel Bar |
|---|---|
| Melting Point: | 1350 °C (2460 °F) |
| Shape: | Round, Square, Hexagonal |
تولید کننده و تامین کننده تی نیکل فلزی C70600 CuNi 90/10
| Temperature Rating: | -20°C to 120°C |
|---|---|
| Surface: | Paint Spraying |
| Technology: | Casting |
اتصالات لوله مس نیکل C70600 90 درجه زانویی 3/4 اینچ 3000#
| درخواست: | صنعتی |
|---|---|
| رنگ: | نقره |
| ارتباط: | جوش داده شده |
C70600 سفارشی کردن همه اندازه ها 2 اینچ 2.5 اینچ مس نیکل 45 / 90 BW SR زانویی
| زاویه: | 90 درجه |
|---|---|
| کاربرد: | صنعتی |
| ارتباط: | نخ دار |

