همه محصولات
کلید واژه ها [ c70600 con reducer ] همخوانی داشتن 319 محصولات.
قطعات تهویه مطبوع کاهش دهنده T اتصالات UNS 70600 EEMUA 146 SEC.2
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
نخ برنجی با روکش نیکل 1/8 اینچ ماده کاهنده T
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصال سه راهی کاهش دهنده لوله مسی تهویه مطبوع
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
2.5mm-19mm EEMUA 146 SEC.2 اتصال سه راهی کاهش دهنده UNS 70600
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
سه راهی کاهنده جوش لب به لب SGS UNS 70600 1"-36" EEMUA 146 SEC.2
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
کاهش دهنده لوله های غیرعادی C70600
| شکل: | عجیب و غریب |
|---|---|
| شرایط قیمت: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| بسته بندی: | بسته صادراتی استاندارد یا در صورت لزوم |
اتصالات کاهش دهنده نیکل مسی C70600 اتصال جوش لب به لب کاهش دهنده لوله غیرعادی
| شکل: | متحدالمرکز |
|---|---|
| شرایط قیمت: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| بسته بندی: | بسته صادراتی استاندارد یا در صورت لزوم |
اتصالات کاهنده متحدالمرکز / خارج از مرکز جوش داده شده C70600
| شکل: | متحدالمرکز |
|---|---|
| شرایط قیمت: | CIF CFR FOB EX-WORK |
| بسته: | بسته صادراتی استاندارد یا در صورت لزوم |

