همه محصولات
کلید واژه ها [ 2 5mm cuni pipe ] همخوانی داشتن 118 محصولات.
اتصالات لوله آب گرد زانویی نیکل مسی 2.5-19 میلی متری HDPE Fused UNS 70600 اتصال سه راهی کاهش دهنده
| نام محصول: | سه راهی کاهش دهنده |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات لوله جوش لب به لب Cuni 90/10 90 LR Elbow 2" 2.5mm
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
کوع زانویی CUNI ASTM B466 UNS C715000 1.5D 90 درجه 3 اینچ 10 بار
| نام محصول: | مس نیکل 2.5D Long Radius Elbow – ASME B16.9، کلاس 3000 |
|---|---|
| اندازه: | سفارشی |
| مزیت: | نصب و نگهداری راحت |
C70600 CuNi 9010 LR 45 / 90 درجه مس نیکل زانویی اتصالات جوشکاری EEMUA 146
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
اتصالات جوشکاری زانویی زانویی نیکل مسی 45 / 90 درجه C70600 CuNi 9010 BW LR
| نام محصول: | 90 LR آرنج |
|---|---|
| مواد: | UNS 71500 |
| اندازه: | 1 "-36" |
زانوی مسی نیکل مهندسی شده دقیق ASTM B16.9 برای اتصالات لوله عالی
| نام محصول: | زانو نیکل مس |
|---|---|
| کد سر: | مربع |
| مقاومت در برابر خوردگی: | مقاومت بالا در برابر خوردگی آب دریا |
OEM Precision Custom 1 Inch Copper Cap UNS 70600 1"-36" EEMUA 146 SEC.2
| نام محصول: | درپوش مسی |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
تهویه مطبوع خنک کننده درپوش انتهایی فولاد کربن مسی برای مواد لوله کشی
| نام محصول: | درپوش مسی |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |
1 3/8 اینچ C X C درپوش انتهایی مسی برای لوله ها / لوله ها
| نام محصول: | درپوش مسی |
|---|---|
| مواد: | UNS 70600 |
| اندازه: | 1 "-36" |

